Stołeczne Biuro Turystyki
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 
Biuletyn Informacji Publicznej
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - SBT > Menu Przedmiotowe > Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw > Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw

Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw

  Drukuj
 

Wszelką korespondencję (podania, wnioski, oferty, inne) należy składać w Stołecznym Biurze Turystyki przy placu Defilad 1, Pałac Kultury i Nauki, X piętro, pok. nr 1051 (sekretariat), 00-901 Warszawa, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 lub wysyłać za pośrednictwem poczty.

O sposobie załatwienia sprawy Stołeczne Biuro Turystyki powiadamia zainteresowanych pisemnie w terminach określonych w Kodeksie Postępowania Administracyjnego.

Broszury i przewodniki do pobrania:

Serdecznie zachęcamy do pobrania wydawnictw promujących Warszawę w wersji cyfrowej.
W przypadku zainteresowania otrzymaniem materiałów drukowanych prosimy o skierowanie pisemnej prośby do Dyrektora Biura na adres sekretariat@go2warsaw.pl. Mając na uwadze usprawnienie komunikacji prosimy o podanie w piśmie Państwa numeru telefonu, określenie przeznaczenia broszur oraz wielkości zapotrzebowania z wyszczególnieniem tytułów, ilości oraz wersji językowych.


Informujemy, że Państwa prośba zostanie rozpatrzona indywidualnie przy uwzględnieniu realizowanej przez Biuro strategii promocji oraz aktualnych stanów magazynowych.


Wydawnictwa można będzie odebrać z magazynu przy ulicy Siedmiogrodzkiej 20  po otrzymaniu informacji o przydzielonych ilościach w terminie ustalonym przez pracownika Stołecznego Biura Turystyki.

 

 

 
 
Wprowadził BZMW/igmyrek 16-07-2009
Aktualizujący Gmyrek Iwona 09-10-2019
Zatwierdzający Gmyrek Iwona 09-10-2019
Publikujący Bartold Jan (Gabinet Prezydenta (GP)) 09-10-2019
Liczba odwiedzin: 6046
Rejestr zmian